لوگو کمک چاپ
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه


قوانین و مقررات کمک چاپ

KOMAK CHAP

۱- کلیه فعالیت های وب سایت کمک چاپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت کمک چاپ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت کمک چاپ به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۲- عضویت در وب سایت و یا خرید از وب سایت کمک چاپ  به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

۳- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح از جمله نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و سایر اطلاعات درخواستی می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

۴- تمامی حقوق برای کمک چاپ محفوظ است. فروش، انتشار و هر گونه کپی برداری از کلیه فایل ها، آموزش ها و غیره به هر روشی به هیچ عنوان مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد.

درباره کمک چاپ

About Us

کمک چاپ را با این هدف راه‌اندازی کردیم که  همکاران ما که در کار چاپ و طراحی فعالیت می‌کنند مرجعی برای دانلود طرح های لایه باز و… داشته باشند.
و همینطور در کمک چاپ آموزش‌هایی در مورد چاپ سابلیمیشن ( چاپ لیوان، تیشرت، پارچه و… ) قرار می‌دهیم تا  دوستانی که علاقه مند به این نوع چاپ هستند و قصد در آمدزایی از این طریق دارند به راحتی با آموزش‌‌های کمک چاپ وارد بازار کار بشوند.

کمک چاپ چه کمکی به شما میکند؟

طرح‌های مخصوص چاپ

طرح‌های آماده برای صرفه جویی در زمان دوستانی که در کار چاپ هستن

آموزش چاپ سابلیمیشن

آموزش‌های تخصصی و به روز برای علاقه مندان به چاپ سابلیمیشن

آخرین اخبار و مقالات در مورد چاپ سابلیمیشن

ترجمه مقالات و اخبار خارجی در مورد چاپ سابلیمیشن

داستان کمک چاپ

مرجع تخصصی  آموزش و دانلود طرح‌های ویژه چاپ سابلیمیشن در ایران

 

من امیر شیرمحمدلی هستم و چندین سال هست که در کار چاپ سابلیمیشن فعالیت میکنم و در کمک چاپ میخواهم تجربه چندین ساله خودم را برای دوستانی که تازه به  دنیای چاپ سابلیمیشن وارد شدن به اشتراک بذارم.

برای یادگیری چاپ سابلیمیشن و دانلود طرح‌های مخصوص چاپ سابلیمیشن هم اکنون شروع کنید...

کمک چاپ همراه شما در چاپ

0